Нд, 16.12.2018, 04:47:47
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі

ЧТО ЗА МАРАЗМ....ХОЛОДНО ЕЩЕ...ПОГОДНЫЕ ...


...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 Доска объявлений
Головна » Дошка оголошень (4)

Знайомства [0]Нерухомість [0]
Продам [0]Куплю [0]
Робота [2]Послуги [2]

У вас виникла проблема і ви не знаєте, як діяти?
Безоплатна правова допомога поруч!

На території міста Жовті Води працює Жовтоводське бюро правової допомоги - відділ Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Бюро правової допомоги (по Україні їх створено понад 420) - це державні установи, що об’єднують всеукраїнську професійну мережу юристів, готових надавати правову допомогу, захищати ваші законні права та інтереси.

Які послуги можна отримати у бюро?
Тут ви отримаєте допомогу для вирішення сімейних, трудових, соціальних, житлових, адміністративних спорів, захист прав споживачів, захист потерпілих та свідків у кримінальному процесі. Безоплатна первинна правова допомога Усі без виключення клієнти Бюро можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу, яка включає: - надання правової інформації; - юридичні консультації; - складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних); - допомогу в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги. 

Безоплатна вторинна правова допомога - це вид державної гарантії, який забезпечує рівний доступ до правосуддя і надається за кошти Державного бюджету України. Вона включає захист від обвинувачення, складення процесуальних документів та представництво у суді та інших органах соціально-вразливих верств, перелік яких визначено у статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Захист прав та представництво інтересів у судах здійснюють адвокати за рахунок держави або працівники Бюро, яким надано функції представництва.

Право на призначення адвоката за рахунок держави мають: діти; учасники бойових дій, ветерани війни, сім'ї загиблих; внутрішньо переміщені особи; особи, які претендують на встановлення статусу УБД, ВПО, біженця; особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознаками статі; особи з інвалідністю, якщо розмір пенсії або допомоги не перевищує 2-х прожиткових мінімумів для непрацездатних; особи, чий дохід не перевищує 2-х прожиткових мінімумів; матері-героїні, особи з особливими заслугами перед Батьківщиною; інші категорії відповідно до ст.14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”. Хто може скористатись послугами Бюро? За правовою інформацією, консультаціями та отриманням доступу до електронних сервісів Мін’юсту до Бюро правової допомоги може звернутися кожен мешканець міста Жовті Води.

Безоплатна вторинна правова допомога у судових справах надається лише тим категоріям осіб, які мають на це право відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» і надали документи, що підтверджують це право. Насамперед це представники соціально вразливих груп населення: малозабезпечені особи, особи з інвалідністю, діти, ветерани війни та учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, особи, які претендують на статус ВПО, учасника бойових дій, біженця, недієздатні особи та особи з обмеженою дієздатністю тощо.

Хто оплачує послуги Бюро?
Працівники Бюро не мають права вимагати чи отримувати кошти за свої послуги від клієнтів. Робота Бюро правової допомоги оплачується державою. Адвокати, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги на договірній основі, отримують оплату з Державного бюджету України за проведену роботу після здачі відповідної звітності.

З питань роботи Бюро та роботи адвокатів звертайтесь до Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
50036, м. Кривий Ріг, вул. Качалова, 2, тел. (056)405-54-04; (098)040-83-70, електронна адреса: kryvyyrih1.dnipro@legalaid.dp.ua Всеукраїнська гаряча телефонна лінія, яка працює цілодобово та безкоштовно – 0-800-213-103.

Адреса та графік роботи Бюро Адреса Жовтоводського бюро правової допомоги:
м. Жовті Води, бул. Свободи, 62 (4-й під’їзд), тел.050-505-28-33 Графік роботи Бюро: з 8-00 до 17-00 в понеділок - четвер, з 8-00 до 15-45 - у п’ятницю (без перерви).

Додаткові можливості в доступі до безоплатної правової допомоги Одна з послуг Бюро – адресна правова допомога, тож особи з обмеженими можливостями руху можуть звертатись до Бюро за телефоном, щоб фахівці здійснили виїзний прийом.

Також безоплатну правову допомогу можна отримати:
- за скайпом: kryvyyrih1.dnipro,
- за електронними поштами: kryvyyrih1.dnipro@legalaid.dp.ua zhovtovodske@legalaid.dp.ua
- через портал державних послуг іGov.org.ua (шукайте послугу – звернення за безоплатною первинною/вторинною правовою допомогою).

Звертаємось до всіх небайдужих мешканців міста! Тільки спільними зусиллями ми зможемо підвищити правову свідомість населення, збудувати містки діалогу та довіри у суспільстві. Правові механізми захисту своїх прав ви завжди можете дізнатись в Жовтоводському бюро правової допомоги.

 

Інтелектуальні | Переглядів: 1782 | Дата: 21.03.2016 | Коментарі (0)

При этом, для того, чтобы заработать, совсем не обязательно вкладывать собственные деньги!
Уникальная автоматическая программа заработка на рынке ценных бумаг разрабатывалась специалистами нашей компании в течение двух лет. Теперь мы открыты для Вас! Переходим: ttp://exactstock.ru/?ref=8lFYMo0y1n
Пропоную | Переглядів: 553 | Дата: 05.01.2012 | Коментарі (0)

При этом, для того, чтобы заработать, совсем не обязательно вкладывать собственные деньги!
Уникальная автоматическая программа заработка на рынке ценных бумаг разрабатывалась специалистами нашей компании в течение двух лет. Теперь мы открыты для Вас!
Пропоную | Переглядів: 427 | Дата: 05.01.2012 | Коментарі (0)

Группа "KRIPTOGRAFF" занимается производством сайтов для частных лиц, субъектов предпринимательской деятельности, для организаций частной и
коммунальной форм собственности.

Наши цены:
> создать сайт-визитка — 100-150 грн.
> создать сайт портфолио — 250 грн.
> создать корпоративный сайт — 300 грн.
> создать сайт каталог товаров — 350 грн.
> создать сайт агентства — 400 грн.
> создать сайт интернет магазин — 400 грн.
адрес сайта http://kriptograff.at.ua/
Інше | Переглядів: 602 | Дата: 30.08.2011 | Коментарі (0)

Copyright MyCorp © 2018