Пн, 16.12.2019, 04:54:26
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наше місто Жовті Води » Сайт » Загальні положення, правила.
Загальні положення, правила.
zhvistiДата: Пт, 29.04.2011, 22:34:52 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
ПРАВИЛА СПІЛКУВАННЯ І ПОВЕДІНКИ НА ФОРУМІ

Форум сайту газети "Жовтоводські вісті" створено для дружнього спілкування.
Учасником Форуму вважається кожен зареєстрований користувач.
Основні принципи спілкування на Форумі:
- Рівні права всіх учасників, незалежно від національності, статі, громадянства, місця проживання, освіти, віросповідання, політичних поглядів.
- Взаємоповага, доброзичливість, культура спілкування.

Розділ 1. Права учасників форуму

1.1. Відповідати в уже створені теми і користуватися службою "Приватні повідомлення" мають можливість лише зареєстровані користувачі. Анонімний перегляд сторінок, крім закритих розділів, доступний всім.
1.2. Кожен учасник форуму має право висловлювати свої погляди, переконання, думки, якщо вони не протирічать цим Правилам і загальноприйнятним морально-етичним нормам а також відстоювати свою точку зору в аргументованій суперечці. Якщо Ваша відповідь логічно пов’язана з попередніми повідомленнями, але не відповідає основній темі обговорення з причини, що попередні учасники вже порушили Правила, ваше повідомлення може бути видалене, а ваша поведінка може вважатися порушенням Правил.
1.3. При порушенні прав користувачів іншими учасниками форуму (оффтоп, флейм, образи в темі, що створена іншим учасником форуму і т. п.) учасник форуму має право поскаржитись Адміністрації форуму шляхом приватної переписки для оперативного реагування Адміністрацією.
1.4. При неможливості відновити пароль автоматично, учасник форуму може звернутись до адміністрації для ручної зміни пароля, після чого повинен встановити свій власний пароль.
1.5. Якщо учасник вважає, що по відношенню до нього незаслужено застосовані штрафні санкції, він має право обговорити це з модератором чи адміністратором виключно шляхом приватної переписки.
1.6. Кожен учасник має право на редагування свого профілю в форумі.
1.6.1. Кожен учасник має право на встановлення персонального аватару.
1.6.2. Кожен учасник має право на встановлення персонального підпису, який може включати текст, повідомлення або зсилки. Підпис не може перевищувати довжину в 255 символів.

 
zhvistiДата: Пт, 29.04.2011, 22:36:20 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Розділ2. Правила спілкування на форумі

2.1. Офіційними мовами форуму є українська, російська. Використовувати ненормативну лексику, жаргон, сленг, мато замінники та спотворювати граматику та орфографію – заборонено. Проявляйте повагу до інших учасників форуму – слідкуйте за тим, щоб Ваші повідомлення були читабельні.
2.2. Заборонена повторна реєстрація (реєстрація двох та більше акантів на одну особу) та захоплення ніків (реєстрація акаунтів з певними ніками з метою перешкоджання їх використання іншими) а також реєстрація ніків, подібних на існуючі. Подібні «віртуали» будуть видалятись. Заборонена несанкціонована адміністрацією реклама і комерційні оголошення а також будь-яка агітація інших сайтів/ресурсів/форумів. Також забороняється розміщення матеріалів порнографічного змісту. Це правило стосується альбомів, даних у профілі, підписів, аватарів. Ви можете надати зсилку на ресурс, якщо така інформація запитується кимось з учасників. Але вважається порушенням, якщо Ви навмисно надаєте зсилку на будь-який інтернет-ресурс, на якому відсутня запитувана інформація, або вона лише побічно відноситься до питання, що обговорюється. Опубліковані зсилки мають вести безпосередньо на джерело інформації а не на головну сторінку ресурсу.
2.4. Заборонена особиста переписка в темах (крім тем, вказаних в п. 2.11 Правил). Для цього користуйтесь службою приватних повідомлень.
2.5. Заборонено публічно обговорювати дії Адміністрації та модераторів. Всі скарги та претензії висловлюються виключно в приватних повідомленнях.
2.6. Заборонено переходити на особисті образи! Уникайте будь-яких висловлювань на адресу інших учасників форуму. Поважайте одне одного, не перекручуйте ніки, не хаміть, не вживайте нецензурну лексику, не провокуйте опонента. Категорично заборонений ворожий тон у спілкуванні і конфронтація. Всі повідомлення, в яких є хоча б натяк на таку поведінку, будуть видалятись без пояснень. Не забувайте, що з іншої сторони екрану знаходиться жива людина. Це правило стосується також і приватних повідомлень. При наданні Адміністрації доказів хамства/погроз/образ в приватних повідомленнях винний буде покараний баном.
2.7. Забороняється дублювання однієї теми декілька разів, створення тем-клонів в тому числі у різних розділах.
2.8. Забороняється створення провокаційних тем/повідомлень, образливих тем, пропаганди насилля, українофобії, ксенофобії, ідей расизму, нацизму, фашизму та таких, що порушують чинне законодавство України та державний устрій України, таких, що ображають вищих посадових осіб та політичних лідерів України та інших держав. Також заборонено використання ніків та аватарів, що містять в собі вище зазначене. Всі ніки, що не відповідають даному пункту Правил будуть видалятись без попередження. Забороняється будь-яка дискримінація: політична, національна, релігійна і т. п.
2.9. Флуд та оффтоп на форумі заборонені (крім тем, вказаних в п. 2.11 Правил). До флуду на форумі прирівнюються повідомлення, що складаються лише із смайлів, тільки цифр, двох чи більше однакових повідомлень. (в тому числі в різних темах/розділах), обговорення будь-чого, не пов’язаного з основною темою. Намагайтесь висловлюватись не лише смайликами або декількома буквами. Забороняється повторювати однакові символи чи смайлики більше трьох разів. Подібні повідомлення будуть вважатись флудом і можуть бути відредаговані чи видалені модератором або адміністрацією.
2.10. На форумі категорично заборонено займатись тролінгом. За порушення цього пункту передбачається пожиттєвий бан.

 
zhvistiДата: Пт, 29.04.2011, 22:36:46 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
2.11. Дозволяється невиконання Правил стосовно флуда та оффтопа виключно в темах, позначених в назві словом «флуд» та в розділі гумор.
2.12. Забороняється суттєво відхилятись від теми, що обговорюється, тобто всі повідомлення в темі повинні відповідати її назві. У випадку, якщо в процесі спілкування почала розвиватись інша тема, модератори мають право перенести гілку дискусії в ніший розділ або видалити всі повідомлення, що не відповідають назві теми.
2.13. При висловлюванні різко негативної оцінки будь-чого, аргументуйте свої слова.
2.14. Заборонено відновлювати теми чи повідомлення після їх видалення чи редагування модератором.
2.15 Перед подачею заявки на створення нової теми переконайтесь, що:
2.15.1 – такої теми ще не було.
2.15.2 – назва теми відповідає змісту Вашого питання. Будьте конкретними! Не варто називати теми загальними словами («Проблема», «Допоможіть», «Не знаю, що робити» і т. п.). Пам’ятайте, що Ваше повідомлення, можливо, будуть читати сотні людей – робіть форум зручним для читання та пошуку необхідної інформації. Робіть назву теми такою, щоб по ній був зрозумілий зміст Вашого повідомлення. В протилежному випадку заголовок Вашої теми може бути змінений адміністрацією.
2.16. Повідомлення або тема можуть бути видалені модератором чи адміністратором на прохання автора. Остаточне рішення про закриття чи видалення теми залишається за Адміністрацією.
2.17. Забороняється несанкціонована Адміністрацією відкрита чи прихована реклама з використанням даних про учасників форуму. Адміністрація не несе відповідальності за неправомірне використання третіми особами відкритої особистої інформації учасників форуму.
2.18. При цитуванні чужого повідомлення слідкуйте, щоб цитата не перевищувала за довжиною ваш власний текст. Забороняється цитування двох та більше повідомлень, якщо це не викликано необхідністю вірного відображення діалогу. Не рекомендується цитування всього попереднього повідомлення, якщо Ваша відповідь знаходиться відразу за цим повідомленням. Слідкуйте за тим, щоб цитата не містила зображення. Повідомлення, що не відповідають цьому правилу будуть видалятись або модеруватись. До постійних порушників даного пункту будуть застосовуватись штрафні санкції.
2.19. Забороняється штучно стимулювати зацікавленість вашою темою. Якщо ніхто не відгукнувся на ваше повідомлення, значить воно нікого не цікавить. Тому штучно піднімати тему вверх в списку шляхом несуттєвих повідомлень в цю тему ( так званий «АП») заборонений. Порушники будуть каратись тимчасовим баном.
Для доступу до деяких розділів форуму потрібно подати заявку і виконати деякі умови. Адміністрація залишає за собою право відмовити учаснику у виконанні поданої заявки без пояснення причин.
Деякі розділи форуму не будуть доступні учасникам без реєстрації у відповідних групах.
2.21. Забороняється:
2.21.1 – використання нецензурної лексики, відверто грубих слів, мато замінників.
2.21.2 – встановлення аватара непристойного змісту.
2.21.3 – використання в назвах тем і в тексті повідомлень ПЕРЕВАЖНО ЗАГОЛОВНИХ БУКВ. Таке право має виключно Адміністрація форуму.
2.21.4 – написання повідомлень з пропусканням рядків.
2.21.5 – використовувати в написанні повідомлень червоний колір. Таке право мають лише модератори та Адміністрація.
2.21.6 – піднімати на форумі питання політичного характеру.
2.21.7 – використання СПАМу (розсилка однакових або однотипних повідомлень в будь-які розділи форуму або в приватні скриньки учасників).
2.22. Забороняється використання в ніках відверто грубих, нецензурних слів, мато замінників та нічого не означаючих сполучень букв або цифр (типу kjkjkjkj, п67676767 і т. п.). Також забороняється використання ніків, що складаються виключно з цифр. Всі ніки, які не будуть відповідати цьому пункту Правил, будуть видалятись.
2.23. Нік на форумі не може містити адресу сайту чи впізнавану частину цієї адреси без погодження з адміністрацією.
2.24. При невикористанні акаунта більше 365 днів, Адміністрація має право видалити такий акаунт.
2.25. Забороняється декларувати ціни в темах, за вийнятком розділу «Оголошення»
2.26. Якщо Ви бажаєте навести цитату з якогось джерела, слідкуйте за тим, щоб цитата відображала вашу думку і була розміром не більше декількох рядків. Якщо розмір цитати завеликий, просто наведіть посилання на матеріал, який Ви мали бажання процитувати.
Забороняється розміщувати на форумі посилання на сайти, що містять шкідливі програми, порнографію.
 
zhvistiДата: Пт, 29.04.2011, 22:36:57 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Розділ 3. Права Адміністрації форуму.
3.1. Адміністрація, власник сайту/форуму нікому нічого не винен і ніхто нічого не винен їм. Адміністрація та власник не несуть відповідальність за інформацію, розміщену на форумі третіми особами а також за будь-який моральний чи фінансовий збиток, понесений при використанні цього форуму.
3.2. Адміністратори та модератори діють у відповідності з цими Правилами.
3.3. Адміністрація залишає за собою право без коментарів і пояснень закривати занадто довгі дискусії, видаляти будь-які повідомлення, матеріали повністю або частково, якщо вони, з точки зору Адміністрації, є неприйнятними, неактуальними чи небажаними або не відповідають даним Правилам.
3.4. Адміністрація визначає Правила спілкування на форумі і вони мають виконуватись неухильно. Адміністрація не має намірів обговорювати свої рішення і надавати відповідні коментарі. Це означає, що вимоги Адміністрації потрібно просто виконувати, або залишити цей форум.
3.5. Ці Правила можуть коригуватись і доповнюватись, проте потрібно розуміти, що вони не є єдиним документом, що регламентує дії Адміністрації. Якщо Адміністрація приймає якесь рішення і воно не прописане в Правилах, то учасники зобов’язані його виконувати.
3.6. Адміністрація залишає за собою право доповнювати чи змінювати дані Правила в будь-який час і повідомляти про це учасникам шляхом оголошень на форумі.
3.7. Адміністрація залишає за собою право розсилати будь-які поштові повідомлення користувачам форуму з використанням сервісу розсилок форуму. Ваша реєстрація на форумі сприймається адміністрацією як погодження з цим правом.

Розділ 4. Оскарження.
4.1. Якщо користувач форуму не погоджується з рішенням модератора, то він може оскаржити це рішення. Це можна зробити, звернувшись через службу приватних повідомлень до цього модератора, або до Адміністратора.
4.2. Питання, пов’язані з роботою форуму та пропозиції можна викласти в розділі «Зауваження та пропозиції користувачів».

ПРАВИЛА МАЮТЬ ВИКОНУВАТИ ВСІ

 
Форум » Наше місто Жовті Води » Сайт » Загальні положення, правила.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: