Чт, 14.11.2019, 09:27:59
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі


ЧТО ЗА МАРАЗМ....ХОЛОДНО ЕЩЕ...ПОГОДНЫЕ ...

...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 Інформація про редакцію

 

Газета "Жовтоводські вісті" та РАДІО
Засновник Жовтоводська міська рада.

Структура власності 2015
Структура власності 2016

Структура власності 2017

Видається з 1 січня 1990 року.


Наша адреса:

м.Жовті Води, Бульвар Свободи, 33, кімната 220 (приміщення виконкому міської ради)

E-mail: infoØzhvisti.com

Тел. (066)366-22-88, (067)729-21-31


Головний редактор                         Наталя СІРА


Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших матеріалів несуть автори публікацій, а рекламної іформації - рекламодавець.
Редакція не веде переписку з читачами. Редакція може не розділяти точку зору автора. Рукописи не повертаються та не рецензуються.
Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Авторське право

Всі права на розміщені на данному веб-сайті матеріали належать Комунальному Підприємству "Редакція газети "Жовтоводські вісті". Зміст даного веб-сайту є твором у розумінні положень Закону України «Про авторське право та суміжні права» й підлягає захистові, що передбачений цим законом. Матеріали, розміщені на цьому сайті, призначені виключно для ознайомлення та можуть використовуватись тільки для особистих цілей. Без попереднього та чітко окресленого письмового дозволу адміністрації Комунального Підприємства "Редакція газети "Жовтоводські вісті", копіювання, відтворення, використання текстів, зображень та відео (в тому числі будь-яке редагування текстів, фото, відео, та аудіо матеріалів) з сайту газети "Жовтоводські вісті" в друкованих та електронних ЗМI, а також на інших інтернет-ресурсах або будь-яке інше використання розміщених на даному веб-сайті матеріалів або їх фрагментів  – заборонено. Використання розміщених на веб-сайті матеріалів допускається виключно на принципах та у об’ємі, що відповідає потребам приватного використання. Принципи і рамки такого дозволеного приватного використання та вільного відтворення визначені в Законі «Про авторське право та суміжні права». Використання розміщених на даному веб-сайті матеріалів або їх фрагментів, що не відповідатиме вище наведеним принципам вважатиметься порушенням прав Комунального Підприємства "Редакція газети "Жовтоводські вісті" i слугуватиме підставою для негайного застосування відповідних правових інструментів проти суб’єктів-порушників.

Редакція забороняє будь-яке використання матеріалів сайту та газети  усіма інформаційними ресурмами ТК"Жовті Води", та "Вісник краю"

При використанні наших публікацій посилання (для інтернет - гіперпосилання) на газету обов'язкове.  ©"Жовтоводські вісті" 


Усі права застережено. "Жовтоводські вісті" © 2019