Нд, 22.04.2018, 00:43:19
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі
ЧТО ЗА МАРАЗМ....ХОЛОДНО ЕЩЕ...ПОГОДНЫЕ ...


Неуважаемая Керівник Держпродспоживслужб...

...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Календар
«  Серпень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 
Головна » 2015 » Серпень » 20 » Чи об’єднаються Жовті Води з Мар’янівською сільською громадою?
Чи об’єднаються Жовті Води з Мар’янівською сільською громадою?
11:29:30

На адресу міського голови надійшла пропозиція від Мар’янівської сільської ради щодо добровільного об’єднання з даною сільською громадою з адміністративним центром у м.Жовті Води. Мар’янівська сільська рада прийняла рішення про надання згоди на таке об’єднання. Які ж подальші дії повинні бути з боку жовтоводської громади? Про це «ЖВ» розповіла секретар міської ради Олена Малоок.

Згідно з Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» міський голова зобов’язаний провести вивчення пропозиції щодо добровільного об’єднання громад та забезпечити громадське обговорення, яке проводиться впродовж 30 днів. Після завершення громадського обговорення пропозиція подається до Жовтоводської міської ради на наступну сесію для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад з одночасним делегуванням представників до спільної робочої групи.

 

У разі прийняття згоди на об’єднання створюється спільна робоча група із представників громад, і це вже вважається початком об’єднання громад. Далі готується проект рішення щодо об’єднання громад та план організаційних заходів. Протягом 60 днів знову триває обговорення даних проектів рішень. За підсумками обговорення приймається рішення міською та сільською радами. Після схвалення радами проекти рішень направляються до обласної державної адміністрації, яка готує відповідний висновок щодо даних рішень та затверджує їх своїм розпорядженням упродовж 10 днів.

 

Далі приймається рішення про об’єднання та направляється подання до обласної ради, яка і має прийняти рішення. Якщо території, що об’єднуються, належать до різних адміністративних одиниць, як у нашому випадку, обласна рада звертається до Верховної Ради для внесення змін до меж територій упродовж 30 днів.

Далі здійснюються відповідні процедури згідно з ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 

Тож на сьогодні перед нами стоїть завдання провести вивчення пропозиції Мар’янівської сільської громади та проведення громадського обговорення в Жовтих Водах.

- Яким чином відбуватиметься громадське обговорення в нашому місті?

- Із метою впорядкування проведення громадського обговорення, оскільки процедура не виписана на законодавчому рівні, на 64-й сесії міської ради був затверджений Порядок проведення громадських обговорень із питань добровільного об’єднання територіальних громад у м.Жовті Води. Даний Порядок визначає терміни, процедуру проведення громадського обговорення. Так, згідно з даним Порядком, у разі надходження пропозицій від суміжних громад міський голова видає розпорядження про громадське обговорення і проводить процедуру впродовж 30 днів.

На сьогодні видано розпорядження міського голови від 03.08.2015 року «Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення», в якому зазначені терміни проведення громадського обговорення: з 12.08.15 по 12.09.15. Громадське обговорення проходитиме у два етапи.

Перший: з 12.08.15 по 06.09.2015 року (не пізніше, ніж за 5 днів до громадських слухань, яке зазначено в Порядку).

Усі жовтоводці матимуть можливість висловити свою думку щодо об’єднання з Мар’янівською сільською громадою шляхом:

- письмово: на адресу виконкому міськради - вул.Петровського,33;

- надсилання повідомлення на електронну пошту виконавчого комітету: info@gvvyk.dp.ua;

- усного повідомлення за телефоном 2-85-40;

- розміщення повідомлення на офіційному сайті територіальної громади міста в рубриці «Громадські обговорення» (zhovtivody.dp.ua).

Хочу акцентувати увагу читачів на тому, що в усіх випадках згідно з затвердженим Порядком для врахування вашої думки, необхідно зазначати своє прізвище, ім’я, по батькові та домашню адресу. Всі ваші повідомлення будуть опрацьовані та долучені до прийняття рішення в другому етапі.

Другий етап пройде у вигляді громадських слухань, які відбудуться 11 вересня 2015 року о 16.30 у Центрі народної творчості, культури та дозвілля СхідГЗК. Про проведення громадських слухань ми обов’язково повідомимо жовтоводців ще додатково, як того вимагає Статут територіальної громади в частині організації громадських слухань.

За підсумками проведення громадського обговорення будуть прийняті пропозиції, які в обов’язковому порядку розглянуть депутати, та буде прийнято відповідне рішення про надання згоди на добровільне об’єднання нашої міської громади з Мар’янівською сільською громадою.

Запрошую усіх жовтоводців проявити активність, взяти участь у громадському обговоренні у зручний для кожного спосіб, не бути байдужими, оскільки саме від нас залежатиме наше подальше майбутнє та майбутнє нашої сусідньої Мар’янівської сільської ради.

 


Довідка

Згідно з інформацією, розташованою на офіційному сайті П’ятихатського району (http://www.pyatih-rn.dp.gov.ua), Мар’янівська сільська рада розташована на півдні П’ятихатського району Дніпропетровської області. Відстань до районного центру шосейним шляхом – 27 км.

Мар’янівська сільська рада була заснована в 1921 році. Площа місцевої ради - 4283,7 га.

До сільради входять: село Мар’янівка та село Волочаївка.

Приміщення Мар’янівської сільської ради перебуває у незадовільному стані (потребує капітального ремонту), опалення – котел на твердому паливі, водопостачання відсутнє, каналізація відсутня, оргтехнікою с/рада забезпечена, службовий автомобіль ВАЗ 2107 (2004 року випуску).

Бюджет сільської ради у 2014 році – 1138245 грн.

 

Кількість домогосподарств станом на 2013 р.:

с. Мар’янівка – 391; с. Волочаївка – 3; усього – 394.

 

Кількість населення станом на 01.01.14 - 685 осіб:

с. Мар’янівка – 683, із них:

- діти дошкільного віку – 60;

- діти шкільного віку – 66;

- пенсіонери – 263;

- працездатне населення – 294.

 

с. Волочаївка – 2, із них:

- пенсіонери – 1;

- працездатне населення – 1.

 

Заклади освіти:

Мар’янівський дитячий навчальний заклад «Сонечко».

Чисельність дітей, на яку розрахований заклад, – 13, відвідують – 23.

Опалення газове, водопостачання локальне, каналізація локальна – всі об’єкти в доброму стані. Обладнанням забезпечений.

Проблемні питання - заміна вікон, заміна воріт, утеплення горища.

 

Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст.

У школі працює 8 педагогів. Школа розрахована на 100 учнів, відвідують 43. В школі функціонує комп’ютерний клас 5 комп’ютерів. Школа - у задовільному стані. Опалення газове, водопостачання локальне.

Проблемні питання – огорожа території школи, підключення до Інтернету, оновлення шкільних меблів, спортивного інвентарю, виготовлення паспорта на колодязь.

 

Клубні заклади:

Мар’янівський сільський Будинок Культури, розрахований на 120 місць. Опалення відсутнє, водопостачання відсутнє.

Проблемні питання – опалення, капітальний ремонт стелі, холу.

 

Заклади охорони здоров’я:

На території сільської ради розташований Мар’янівський ФАП.

Фельдшер – 1 од., прибиральниця – 0,25 од. Опалення пічне, водопостачання відсутнє. Наявність житла для медичних працівників відсутнє.

Проблемні питання – опалення, виготовлення технічної документації на земельну ділянку.

 

Бібліотеки:

Мар’янівська сільська бібліотека Ф-18 знаходиться в приміщенні сільського Будинку Культури. Книжковий фонд - 5031 найм., кількість читачів – 374. Опалення відсутнє, водопостачання відсутнє.

Проблемні питання – опалення.

 

На території Мар’янівської сільради розташовані приватні підприємства: СФГ «Айхал» (м.Жовті Води), СФГ «Таміла» (с. Ганнівка), Олійня (м.Жовті Води), СФГ «Кетов» (м.Жовті Води), ПП «Віза-Агро» (м.Жовті Води), ТОВ «Джерело» (м.Жовті Води).

 

Інформація про земельні ділянки

Земельних паїв – 360 шт. ( 3012 га);

Не витребуваних паїв - 7 шт.

Від умерлих паїв - 15 шт.

Середній розмір паю – 8,5 га.

Пасовищ усього – 136,8 га.

Водного дзеркала всього – 10,0 га.

Лісосмуг – 125,1 га.

Земельні ділянки працівників соц. сфери – ( 45 чол.) 85,8 га.

Земель запасу - 219,2 га (садові товариства, береги-огороди, особисті сільськогосподарські).

 

Жовтоводські вісті.

 

Рубрика: Громада | Переглядів: 472 | Додав: zhvisti
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2018