Вт, 26.09.2017, 05:49:28
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі
Неуважаемая Керівник Держпродспоживслужб...

УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 
Головна » 2015 » Червень » 14 » Чи потрібно укладати договір із ЖРЕМ?
Чи потрібно укладати договір із ЖРЕМ?
09:07:01

4 червня у приміщенні виконкому міської ради відбулася нарада з головами квартальних комітетів. Про процедуру зміни постачальника електричної енергії в м.Жовті Води присутнім надали роз’яснення начальник ЖРЕМ Валерій Клепіков та комерційний директор ПАТ ПЕЕМ ЦЕК Михайло Прочан.

Як відомо, Жовтоводські РЕМ, що належать ПАТ ПЕЕМ ЦЕК, проводять роботу з укладання договорів із населенням Жовтих Вод на постачання електроенергії з 1 жовтня 2015 року. У споживачів виникають питання, чи потрібно розривати договір із П’ятихатським РЕМ, чи вони не познімають електролічильники, чи не відключать електроенергію.

В.Клепіков заспокоїв присутніх на нараді повідомивши, що навіть у випадку зняття ПРЕМ встановлених нових лічильників, це підприємство повинно буде відновити схему і встановити старий лічильник.

Споживач без лічильника не залишиться, як і без електроенергії. Згідно з п. 6 «Правил користування електроенергією для населення» електроенергію можуть відключити тільки у випадку, якщо споживач повністю припиняє користування нею, і обов’язково тільки після подання ним відповідної заяви (див. – «Довідка» п.2).

«При переході до ЖРЕМ споживач нічого не втрачає, зберігаються пільги і субсидії. Звичайно, буде перехідний період, і саме в інтересах ЖРЕМ зробити усе, щоб він пройшов якомога швидше», - сказав В.Клепіков.

Комерційний директор ЦЕК Михайло Прочан розповів, що в Україні існують нормативні документи, які регулюють взаємовідносини між ліцензіатами. Це п.2.2, п.1.4 Постанови Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 13.06.1996 №15/1 «Про затвердження Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом» (див. – «Довідка» п.1). Згідно з цією Постановою ДТЕК втратив право здійснювати діяльність із постачання електроенергії за регульованим тарифом на території, де мережі перебувають на балансі ЦЕК.

В усякому разі питання щодо розмежування сфер впливу ліцензіатів наразі розглядається НКРЕ України.

Щоб укласти договір із ЖРЕМ, можна звернутись за телефонами: 050-45-77-851, 067-630-43-89. Запросити контролера можна за тел. 5-57-70.

Керівник ЖРЕМ звернув увагу присутніх на те, що договори на електропостачання наберуть чинності з 1 жовтня 2015 року. А поки що споживачі Жовтих Вод отримують електроенергію від П’ятихатського РЕМ. У кого є переплата за спожиту електроенергію, краще її використати до 1 жовтня.

 


Довідка

1. Постанова Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 13.06.1996 №15/1 «Про затвердження Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом»:

п.2.2. Ліцензіат має право здійснювати ліцензовану діяльність лише на закріпленій території.

п.1.4. Закріплена територія - територія адміністративно-територіальної одиниці, де розташовані місцеві (локальні) електричні мережі, що перебувають у власності ліцензіата…

Якщо на території адміністративно-територіальної одиниці розташовані електричні мережі інших ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, то закріплена територія кожного з цих ліцензіатів визначається відповідно до території розташування об'єктів електроенергетики, що перебувають у власності ліцензіата, та електричних мереж споживачів, які живляться від мереж цього ліцензіата.

 

2. «Правила користування електроенергією для населення»:

п. 6. «У разі остаточного припинення користування електричною енергією споживач не пізніше ніж за 7 днів повинен повідомити про це енергопостачальника та розрахуватися за спожиту електричну енергію, подати енергопостачальнику заяву про розірвання договору.

Енергопостачальник припиняє подачу електричної енергії на об'єкт споживача та вживає заходів для запобігання розкраданню чи пошкодженню приладів обліку, використанню електричної енергії без обліку.»

 

Підготувала Наталя Сіра.

Фото Віталія Жушмана.

Рубрика: Актуально | Переглядів: 518 | Додав: zhvisti
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2017