Пт, 22.02.2019, 11:35:45
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі


ЧТО ЗА МАРАЗМ....ХОЛОДНО ЕЩЕ...ПОГОДНЫЕ ...

...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 
Головна » 2018 » Березень » 30 » Про зміни, що відбулися на СхідГЗК
Про зміни, що відбулися на СхідГЗК
14:14:37

Із 1 березня на ДП «СхідГЗК» запроваджена нова організаційна структура, яка дала можливість значно зменшити кількість керівних посад на всіх рівнях управління, оптимізувати адміністративно-управлінський та допоміжний персонал. Запровадження новацій на підприємстві покликане підвищити ефективність виробництва, забезпечити конкурентоздатність продукції та збільшити заробітну плату працівникам. Скільки ж насправді звільнено людей із СхідГЗК? Подробиці реорганізації – у матеріалі, що пропонується читачам.

Як повідомили на комбінаті, упродовж 2017 року адміністрацією, профільними фахівцями ДП «СхідГЗК» у співпраці зі спеціалістами ДК « Ядерне паливо» проведено детальний аналіз стану справ у частині вартості уранового оксидного концентрату та показників фінансово-економічного стану підприємства на 2018 рік та наступні періоди.
Це викликано тим, що ціна на світовому ринку урану значно нижча від тієї, за якою наше підприємство буде реалізувати ураново-оксидний концентрат для подальшого виготовлення ядерного палива. В таких умовах продукція підприємства втрачає конкурентоздатність на світовому ринку. Перед колективом ДП «СхідГЗК» стоїть надважлива ціль: зниження собівартості урану зі 105 доларів за кг (у 2017) році до 80 доларів протягом 2018-2019 років. Тому з метою досягнення беззбиткового результату діяльності підприємства, забезпечення подальшого його функціонування, досягнення конкурентоспроможності готової продукції розроблено та затверджено Загальний план дій щодо зниження собівартості виробництва уранового концентрату у 2018 році, який передбачає заходи щодо модернізації обладнання та технологічних процесів виробництва, зниження затрат на енергоносії, вдосконалення системи матеріально-технічного забезпечення, залучення інвестицій. Одним із чинників зниження затрат є вдосконалення організації виробництва і праці.
Із 1 березня на підприємстві запроваджена нова організаційна структура, яка дала можливість значно зменшити кількість керівних посад на всіх рівнях управління, оптимізувати адміністративно-управлінський та допоміжний персонал. Такі заходи були здійснені за рахунок централізації функцій та створення окремих служб.
Створено централізовану службу охорони праці з безпосереднім підпорядкуванням генеральному директору для забезпечення ефективної роботи з питань охорони праці на підприємстві. Її діяльність координуватиме головний інспектор. Дана служба увібрала в себе раніше діючий відділ охорони праці, спеціалістів з охорони праці підрозділів підприємства.
З метою підвищення ефективності роботи планово-економічних служб, служб з організації праці, фінансових служб, бухгалтерії, єдиного підходу до вирішення задач економічного характеру та враховуючи зменшення чисельності працівників аналогічних служб у підрозділах, створено Службу бухгалтерського обліку, яку очолює головний бухгалтер, та Службу економіки виробництва та організації праці на чолі з головним економістом, яка об’єднала раніше діючі відділи: планово-економічний та організації праці та заробітної плати, а також відповідні відділи та бюро підрозділів.
Також здійснено централізацію функцій матеріально-технічного забезпечення з підрозділів в окрему централізовану службу матеріально-технічного забезпечення виробництва, що дає можливість виключити дублюючі операції.
З метою раціональної організації планування та виконання ремонтно-будівельних робіт на підприємстві створено Службу капітального будівництва, яка об’єднала раніше діючі відділ капітального будівництва, ремонтно-будівельне управління, службу з нагляду за безпечною експлуатацією будівель та споруд та проектний відділ.
Новостворена централізована Служба радіаційної безпеки та охорони навколишнього середовища дасть можливість посилити контроль за діяльністю підрозділів у цілому в питаннях радіаційної безпеки та захисту навколишнього середовища від негативних наслідків виробничої діяльності підприємства. До служби увійшов раніше діючий відділ радіаційної та екологічної безпеки, фізико-хімічні лабораторії шахт та спеціалісти з радіаційної та екологічної безпеки відокремлених підрозділів.
Залізничний цех включено до складу гідрометалургійного заводу, а служба СПО перепрофільована в дільницю господарського обслуговування об’єктів. Диспетчерська група увійшла до складу гірничого відділу, а група з маркетингу – до тендерно-договірного.
Також зі складу підприємства були виділені непрофільні підрозділи: дільниця кераміки, швейна дільниця, їдальня «Центральна», амбулаторія.
На сьогодні триває процедура передачі з державної до комунальної власності жовтоводської громади фізкультурно-оздоровчого центру і ЦНТКіД; до комунальної власності смолінської громади - стадіону та клубного закладу Смолінської шахти.
Реалізація вищезазначених заходів дозволить підприємству підвищити ефективність виробництва, забезпечити конкурентоздатність продукції та збільшити заробітну плату вже з 1 березня: працівникам підрозділів основної діяльності – на 40%, неосновної – на 20%.
За результатами оптимізації управлінських ланок на всіх рівнях та укрупнення структурних одиниць чисельність керівників на підприємстві зменшилась на 25%, чисельність професіоналів, фахівців та технічних службовців на 14,5%. Звільнені у зв’язку з виходом на пенсію з отриманням грошової допомоги в розмірі трьох посадових окладів - 166 осіб. Звільнено за скороченням – 172 працівники. Проходять навчання для здобуття іншої професії відповідно до вакантних робочих місць – 90 працівників.
Станом на 1 березня 2018 року спискова чисельність підприємства складає 6164 працівники.
Також з 1 березня введено в дію «Положення про преміювання за виконання показників ефективності працівників ДП «СхідГЗК», яке спрямоване на посилення матеріальної зацікавленості, досягнення кращих кінцевих показників діяльності, поліпшення якості роботи та особистої відповідальності кожного працівника.

 

Рубрика: Актуально | Переглядів: 1425 | Додав: zhvisti
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2019