Нд, 28.05.2017, 12:30:53
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі
Неуважаемая Керівник Держпродспоживслужб...

Block title
Block title
УЕГГ
...
...
Ми у facebook
Теги
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 
Головна » 2016 » Квітень » 22 » Вітаємо переможців предметних олімпіад!
Вітаємо переможців предметних олімпіад!
09:21:33

Протягом листопада-грудня 2015 року в Жовтих Водах пройшли олімпіади з навчальних предметів, а саме з 17 дисциплін. Усього в міських олімпіадах взяли участь 967 учнів закладів міста, які посіли 498 призових місць. Переможці міських олімпіад у січні-лютому 2016-го брали участь в обласних олімпіадах.

85 учнів, переможців міських олімпіад, взяли участь в обласних олімпіадах з 17 дисциплін. Маємо 58 переможців та призерів обласних олімпіад, що складає 73% якості.

Переможцями та призерами обласних олімпіад стали:

- учні ліцею: Діденко Владислав, 8-А кл. (ІІ місце в олімпіаді з математики, вчитель Вайман В.Л.; ІІІ місце в олімпіаді з фізики, вчитель Жернокльов В.М.), Купчененко Веніамін, 8-А кл. (ІІ місце в олімпіаді з математики, вчитель Вайман В.Л., ІІІ місце в олімпіаді з фізики, вчитель Жернокльов В.М.), Кривохіна Маргарита, 8-Б кл. (ІІ місце в олімпіаді з хімії, вчитель Сидорова О.Ю.), Романова Вікторія, 9-А кл. (ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій, вчитель Чуб Г.Ю.), Нікітенко Катерина, 9-А кл. (ІІІ місце в олімпіаді з фізики, вчитель Жернокльов В.М.), Свідло Єлизавета, 9-А кл. (ІІІ місце в олімпіаді з фізики, вчитель Жернокльов В.М.), Павловська Ганна, 9-Б кл. (ІІ місце в олімпіаді з біології, вчитель Брайловська І.М.; ІІ місце в олімпіаді з хімії, вчитель Сидорова О.Ю.), Гунько Антон, 10 кл. (ІІІ місце в олімпіадах з математики та фізики, вчителі Вайман В.Л., Жернокльов В.М.), Костенко Артем, 10 кл. (ІІІ місце в олімпіадах з математики та фізики, вчителі Вайман В.Л., Жернокльов В.М.), Криштальов Владислав, 10 кл. (ІІ місце в олімпіаді з математики, ІІІ місце в олімпіаді з фізики, вчителі Вайман В.Л., Жернокльов В.М.), Багдасарян Давид, 10 кл. (ІІ місце в олімпіаді з математики, вчитель Вайман В.Л.), Купчененко Яків, 10 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з астрономії, вчитель Жернокльова Л.О.), Чернишенко Дмитро, 10 кл. (ІІ місце в олімпіаді з біології, вчитель Брайловська І.М., ІІ місце в олімпіаді з хімії, вчитель Сидорова О.Ю.), Чабаненко Єлизавета, 10 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з хімії, вчитель Сидорова О.Ю.), Чумак Тимофій, 11 кл. ( ІІ місце в олімпіадах з математики та фізики, вчителі Садовніченко А.В., Жернокльов В.М.), Лобода Богдан, 11 кл. (ІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій, вчитель Чуб Г.Ю.), Савелов Євген, 11 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій, вчитель Чуб Г.Ю.), Слабко Дмитро, 11 кл. (ІІі місце в олімпіаді з фізики, вчитель Жернокльов В.М.), Шульга Марія, 11 кл. (ІІ місце в олімпіаді з біології, вчитель Брайловська І.М.), Ізвозчиков Антон, 11 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з хімії, вчитель Сидорова О.Ю.);

- учні гімназії: Шабельнюк Данило, 8 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури, вчитель Антоненко Л.М.), Подимова Ірина, 10 кл. (ІІ місце в олімпіаді з французької мови, вчитель Сава Л.Г.), Солодкий Микола, 11 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з історії, вчитель Гопак Н.П.), Карвацький Віталій, 10 кл. (І місце в олімпіаді з історії, вчитель Гопак Н.П.), Мережко Єлизавета, 9 кл. (ІІ місце в олімпіаді з історії, вчитель Гопак Н.П.), Горецький Герман, 8 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з історії, вчитель Шевченко Т.М.), Ільченко Валерія, 11 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з історії, вчитель Шевченко Т.М.), Підгорна Тетяна, 11 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з російської мови, вчитель Вінниченко А.С.), Табанець Олександра, 10 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з російської мови, вчитель Вінниченко А.С.), Фадєєва Дарина, 9 кл. (ІІ місце в олімпіаді з російської мови, вчитель Вінниченко А.С.), Ступак Анжеліка, 10 кл. (ІІ місце в олімпіаді з правознавства, вчитель Гопак Н.П.), Костюк Валерія, 9 кл. (ІІ місце в олімпіаді з правознавства, вчитель Шевченко Т.М.), Ступак Анжеліка, 10 кл. (ІІ місце в олімпіаді з правознавства, вчитель Гопак Н.П.), Родічева Анастасія, 9 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови, вчитель Ямаєва І.М.), Табанець Олександра, 10 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови, вчитель Співак О.А.), Підгорна Тетяна, 11 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови, вчитель Співак О.А.), Дзекунов Гліб, 11 кл. (ІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій, вчитель Ведута Н.Г);

- учні СШ №3: Короп Анастасія, 11 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з екології, вчитель Віксіч В.М.), Девяткін Олександр, 9 кл. (ІІ місце в олімпіаді з інформатики, вчитель Звоник В.А.), Сидор Аліна, 11 кл. (І місце в олімпіаді з географії, вчитель Башлик Г.М.), Федусик Луїза, 11 кл. (І місце в олімпіаді з географії, вчитель Башлик Г.М.), Карпенко Дар'я, 11 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з географії, вчитель Башлик Г.М.), Лазоренко Катерина, 10 кл. (І місце в олімпіаді з географії, вчитель Башлик Г.М.), Мамедова Земфіра, 9 кл. (І місце в олімпіаді з географії, вчитель Башлик Г.М.), Бакум Антон, 8 кл. (І місце в олімпіаді з географії, вчитель Башлик Г.М.), Дешева Дар'я, 8 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з географії, вчитель Башлик Г.М.);

- учні СШ №8: Ляшенко Софія, 10 кл. (ІІ місце в олімпіаді з української мови, вчитель Харвенко І.Я.), Максименко Максим, 9 кл. (І місце в олімпіаді з географії, вчитель Кадєрова Т.Й.);

- НВК №6 «Перспектива»: Фоменко Дар'я, 9 кл. (ІІІ місце в олімпіаді з української мови, вчитель Сулим Л.М.).

Мамедова Земфіра, учениця 9 класу СШ №3 посіла ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з географії.

Місто може пишатись юними талантами та творчими вчителями.

Альбіна Климчук,
методист відділу освіти.

Рубрика: Освіта | Переглядів: 288 | Додав: zhvisti
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2017