Сб, 24.03.2018, 08:24:53
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі
Неуважаемая Керівник Держпродспоживслужб...

...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 Влада інформує
Головна » Статьи » Влада інформує » Інше

Про оголошення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою

Інформація
Жовтоводської міської ради
про  оголошення  конкурсу  з  відбору   виконавця послуг з
виконання  робіт із землеустрою

Назва об’єкта:  земельні ділянки існуючих об’єктів  благоустрою зеленого господарства - вул. Гагаріна,13А (Парк Слави), вул. Маяковського,180 (Парк ім..80-річчя Дніпропетровської області), вул. Дзержинського, 4А (Парк у 2-му мікрорайоні), м. Жовті Води, Дніпропетровської області, межі не визначені.         
Власник : територіальна громада міста Жовті Води в особі Жовтоводської міської ради.
Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) існуючих об’єктів благоустрою зеленого господарства.
Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу. У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.
Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс:
заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 №579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012р. №1655/21967 (далі - Порядок);
копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;
копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
копія ліцензії;
копії сертифікатів;
проект завдання на виконання послуг з виконання (проведення) земельних торгів, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних послуг (робіт).
Строк подання конкурсної документації: конкурсна документація подається до Управління ЖКГ Жовтоводської міської ради за адресою: 52204, м. Жовті Води, вул. Петровського, 56, кім. 5,2 до 13 листопада 2015 року (включно)  з моменту опублікування даної інформації.
Поштова адреса, за якою подаються документи: 52204, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Петровського, 56, кімнати № 5,2 (Управління ЖКГ Жовтоводської міської ради).
Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 23 листопада 2015 року о 14.20 у виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради за адресою: м. Жовті Води,   вул. Петровського, 33, кімната №108. Телефон для довідок (05652) 60345.

 

Рубрика: Інше | Додав: zhvisti (28.10.2015)
Переглядів: 231
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2018