Ср, 21.03.2018, 02:52:51
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі
Неуважаемая Керівник Держпродспоживслужб...

...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 Влада інформує
Головна » Статьи » Влада інформує » Інше

Громадське обговорення проектів рішень щодо тарифів на послуги КП «Чисте місто»

Громадське обговорення

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Проект

РІШЕННЯ

Про затвердження вартості послуги з вивезення твердих побутових відходів для багатоквартирних та одноквартирних будинків, гуртожитків в м.Жовті Води

Керуючись п.2 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996р. №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», для забезпечення беззбиткової діяльності підприємства, своєчасного надання послуг споживачам та приведення тарифів на вищезазначені послуги до  економічно обґрунтованих витрат, беручи до уваги зменшення об’єму сміття у місті та, відповідно, зменшення норми накопичення твердих побутових відходів розглянувши звернення КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради» щодо затвердження вартості послуги з вивезення твердих побутових відходів для багатоквартирних та одноквартирних будинків, гуртожитків Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити та ввести в дію з 1-го числа місяця, але не раніше ніж за 15 днів з моменту повідомлення про зміну в офіційних ЗМІ, вартість послуги з вивезення побутових відходів за операціями зберігання, перевезення для населення багатоквартирних та одноквартирних будинків, гуртожитків міста в сумі 3,16 грн на одного мешканця на місяць.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 26.09.2014р. № 328 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Жовті Води» в частині пункту 3, абзацу першому «тарифи на послуги з вивезення побутових відходів за операціями зберігання, перевезення для населення багатоповерхових будівель міста в суми 4,12 грн/місяць на одну особу».

3. Виконуючому обов’язки директора КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради» Іщенку С.М. повідомити споживачів про зміну тарифу не пізніше, ніж за 15 днів до введення їх у дію.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки директора КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради» Іщенка С.М., контроль – на міського голову Абрамова В.В.

Міський голова                                                     В.В.АБРАМОВ

 

 

Громадське обговорення

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Проект

РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради № 372 від 22.10.2014року «Про внесення змін до рішення виконавчого  комітету Жовтоводської міської ради  від 17.05.2012року №196 «Про затвердження середньорічних норм накопичення твердих побутових відходів»

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», враховуючи Наказ Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 30.07.2010р. №259 «Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів», розглянувши клопотання виконуючої обов’язки директора КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради» Дзюби О.В., виконавчий комітет Жовтоводської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 22.10.2014року №372 ««Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 17.05.2012 року №196 «Про затвердження середньорічних норм накопичення твердих побутових відходів», а саме:

- Додаток 1 до даного рішення, пункт 1 викласти в наступній редакції:

 

Джерело утворення побутових відходів

Річна норма накопичення на одиницю, м3

1

Багатоквартирні та одноквартирні будинки, гуртожиток на одного мешканця

1,6

10.

Суб’єкти господарювання в сфері торгівлі, на 1 м2 торгівельної площі:

- промтоварний магазин

 

0,15

 

2. Рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 22.10.2014р. року №372 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 17.05.2012 р. №196 «Про затвердження середньорічних норм накопичення твердих побутових відходів» в частині пункту «багатоповерхові, багатоквартирні та одноквартирні будинки, гуртожиток на одну людину - 2,09 м3» вважати таким, що втратило чинність із моменту прийняття даного рішення.

3. Рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 22.10.2014р. №372 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 17.05.2012 р. №196 «Про затвердження середньорічних норм накопичення твердих побутових відходів» в частині пункту «Суб’єкти господарювання в сфері торгівлі, на 1 м2 торгівельної площі: - промтоварний магазин – 0,25 м3» вважати таким, що втратило чинність з моменту прийняття даного рішення.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки директора КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради» Іщенка С.М., контроль – на міського голову Абрамова В.В.

Міський голова                                                      В.В.АБРАМОВ

 

Громадське обговорення

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Проект

РІШЕННЯ

Про затвердження вартості послуги з захоронення твердих побутових відходів для багатоквартирних та одноквартирних будинків, гуртожитків в м. Жовті Води

Керуючись п.2 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996р. №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», для забезпечення беззбиткової діяльності підприємства, своєчасного надання послуг споживачам та приведення тарифів на вищезазначені послуги до економічно обґрунтованих витрат, беручи до уваги зменшення об’єму сміття у місті та, відповідно, зменшення норми накопичення твердих побутових відходів розглянувши звернення КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради» щодо зміни вартості послуги з захоронення твердих побутових відходів Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити та ввести в дію з 1-го числа місяця, але не раніше ніж за 15 днів з моменту повідомлення про зміну офіційних ЗМІ, вартість послуги з захоронення твердих побутових відходів за для населення багатоквартирних та одноквартирних будинків, гуртожитків міста в сумі 2,93 грн на одного мешканця на місяць.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 26.09.2014р. № 329 «Про встановлення тарифів на послуги з захоронення твердих побутових відходів в м.Жовті Води» в частині пункту 3, абзацу першого «тариф на послуги з захоронення твердих побутових відходів для населення багатоповерхових будівель міста в сумі 3,83 грн/місяць на одну особу.

3. Виконуючому обов’язки директору КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради» Іщенку С.М. повідомити споживачів про зміну тарифу не пізніше ніж за 15 днів до введення їх у дію.

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на виконуючого обов’язки директора КП «Чисте місто» Жовтоводської міської ради» Іщенка С.М., контроль – на міського голову Абрамова В.В.

Міський голова                                                 В.В.АБРАМОВ

 

 

Рубрика: Інше | Додав: zhvisti (06.01.2016)
Переглядів: 466
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2018