Ср, 14.11.2018, 22:51:38
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі
ЧТО ЗА МАРАЗМ....ХОЛОДНО ЕЩЕ...ПОГОДНЫЕ ...


Неуважаемая Керівник Держпродспоживслужб...

...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 Влада інформує
Головна » Статьи » Влада інформує » Проекти рішень

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ НА 61 СЕСІЮ

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на засідання чергової 61 сесії Жовтоводської міської ради VI скликання

   22 квітня 2015р., 09.00 год. Велика зала засідань

 

 

Доповідає: Мелюшко Анатолій Миколайович – перший заступник міського голови

 1. Про внесення змін до рішення Жовтоводської міської ради від 22.09.2010р.  №1345-61(I)/V «Про затвердження Плану закріплення окремих територій міста за підприємствами, установами та організаціями для санітарної очистки та покосу карантинних бур’янів»
 2. Про внесення змін до рішення Жовтоводської міської ради від 24.12.2014 р.№1945-56/VI «Про  затвердження напрямів діяльності та заходів «Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Жовті Води»  на 2015 рік» (із змінами )
 3. (№10 в кн.) Про нову редакцію Положення про Трудове архівне відділення при архівному відділі Жовтоводської міської ради.
 4. (№ 9 в кн.) Про прийняття на безоплатній основі документів з кадрових питань (особового складу) Відкритого акціонерного товариства «Південний радіозавод» на депоноване зберігання до Трудового архівного відділення при архівному відділі Жовтоводської міської ради.

 

Доповідає: Спалило Надія Сергіївна - заступник міського голови

 1. (№3 в кн.) Про затвердження звіту  виконавчого комітету Жовтоводської міської ради про використання коштів у I кварталі 2015 року на виконання заходів  «Державної цільової програми радіаційного і соціального захисту населення м. Жовті Води на 2013-2022 роки».
 2. (№ 4 в кн.) Про внесення змін до рішення міської ради від 26.12.2012р. № 946-30/V «Про затвердження Положень про використання коштів по заходам «Державної цільової програми радіаційного і соціального захисту населення м. Жовті Води на 2013 -2022 роки» (зі змінами).
 3. Про нагородження Почесною  грамотою Жовтоводської міської ради.

 

Доповідає: Малоок Олена Іванівна – секретар міської ради

 1. (№ 5 в кн.) Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Маяк 63».
 2. (№ 6 в кн.) Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Богуна, 46».

 

Доповідає: Шмігель Анжела  Володимирівна – начальник фінансового управління

 1. (№ 7 в кн.) Про надання дозволу щодо затвердження рішення про розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу.) 

 

Доповідає: Лучка Вікторія Миколаївна – начальник загального відділу

 1. (№ 8 в кн.) Про внесення змін до складу виконавчого комітету Жовтоводської міської ради.

 

Доповідає: Чорний Дмитро Сергійович – депутат міської ради, член постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, регуляторної політики, зв’язків з громадськістю та засобами інформації

 1. (№ 11 в кн.) Про  порядок оприлюднення публічної інформації про діяльність Жовтоводської міської ради та її виконавчого комітету на офіційному сайті територіальної громади міста Жовті Води.

 

 

Доповідає: Плис Олександр Леонідович – директор КП «Жовтоводськтепломережа»

 1. (№ 12 в кн.) Про  погодження переліку об'єктів КП "Жовтоводськтепломережа" для продажу в рахунок виконання рішень судів про стягнення заборгованості.

 

Доповідає: Хавренко Олександр Володимирович – заступник директора КП «Жовтоводськ тепломережа»

 1. (№ 13 в кн.) Про внесення змін в рішення Жовтоводської міської ради  від 22.10.2014 р №1854 -53/VI «Про погодження інвестиційної програми КП “Жовтоводськтепломережа”  на 2015 рік».

 

 

 

 

 

Доповідає: Полякова Лариса Панасівна – начальник відділу містобудування та

архітектури - головний архітектор міста

 1.  Про  відмову від розроблення комплексної схеми  розміщення тимчасових  споруд  по вул. Франка, в районі будинку №36

 

Доповідає: Верховська Олена Вікторівна – гол.спеціаліст відділу майнових та земельних відносин Управління житлово-комунального господарства

 1. Про надання згоди відділу освіти виконавчого комітету Жовтоводської міської ради на передачу в оренду  комунального  майна.
 2. Про погодження подовження договорів оренди нерухомого майна, що перебуває на балансі відділу освіти виконавчого комітету Жовтоводської міської ради.
 3. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що перебуває на балансі відділу освіти виконавчого комітету Жовтоводської міської ради.
 4. Про внесення змін до рішень виконавчого комітету та Жовтоводської міської ради.
 5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшого відчуження нерухомого майна.
 6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у власність.
 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд військовослужбовцям, які приймають участь в антитерористичній операції на Сході України.
 8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для передачі  у власність.
 9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування індивідуального сараю
 10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в спільну часткову оренду для обслуговування індивідуального сараю.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі  у власність.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі  у власність.
 13. Про внесення змін до рішень Жовтоводської міської ради.
 14. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для проходження газопроводу середнього тиску від будинку № 28 по вул. Хмельницького до будинку № 26 по вул. Гагаріна.
 15. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту, для обслуговування ганку.
 16. Про надання дозволу  на складання проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з комерційного використання на промислове використання та відведення її  воренду ТОВ «ПозитронGmbH».
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту, для розміщення тимчасової споруди з послідуючим укладанням договору особистого строкового сервітуту.
 18. Про поновлення терміну надання в оренду земельної ділянки.
 19. Про  погодження місця розташування тимчасових споруд.
 20. (нове) Про визначення земельної ділянки на період будівництва світлофорного об’єкту на перетині вулиць Петровського – Кропоткіна.

 

 

 

 

РІЗНЕ: Інформація керівників підприємств міста щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

 

 

 

 

 

СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ                                                                                       О.І.МАЛООК

Рубрика: Проекти рішень | Додав: orgviddil (20.04.2015)
Переглядів: 283
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2018