Пн, 10.12.2018, 09:51:03
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі
ЧТО ЗА МАРАЗМ....ХОЛОДНО ЕЩЕ...ПОГОДНЫЕ ...


Неуважаемая Керівник Держпродспоживслужб...

...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 Влада інформує
Головна » Статьи » Влада інформує » Проекти рішень

Перелік питань на 63 чергову сесію 24.06.2015р.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на засідання чергової 63-ї сесії Жовтоводської міської ради

                                                                                24  червня  2015р., 09.00 год.   

Велика зала засідань

І ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Доповідає: Шмігель Анжела Володимирівна – начальник фінансового управління

 1. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Жовтоводської міської ради.
 2. Про внесення змін до рішення Жовтоводської міської ради від 28 січня 2015 року № 2007 – 58/ VI «Про бюджет міста Жовті Води за  2015 рік» зі змінами.

 

Доповідає: Мелюшко Анатолій Миколайович – перший заступник міського голови

 Співдоповідач: Кудрявцев Олег Федорович – директор КП ВЖРЕО

 1. Про результати виконання рішення Жовтоводської міської ради від 04 березня 2015року №2117-59(ІІ)/VI «Про реформування  комунального підприємства  ВЖРЕО та підвищення якості надання послуг».

Доповідає: Мелюшко Анатолій Миколайович – перший заступник міського голови

 1. Про внесення змін до рішення Жовтоводської  міської ради від 10.07.2013р. №1229-36/VI «Про результати роботи спільної комісії з якості надання житлово-комунальних послуг».
 2. Про внесення змін до рішення Жовтоводської  міської ради від 24.12.2014р. №1945-56/VI «Про затвердження напрямів діяльності та заходів «Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Жовті Води» на 2015 рік» (зі змінами).
 3. Про внесення змін до рішення Жовтоводської  міської ради від 29.12.2009р. №1103-52/V «Про затвердження «Правил благоустрою міста Жовті Води».
 4. Про внесення змін до рішення  Жовтоводської міської ради  від 06.01.2011р. №91-5/VI «Про затвердження Програми ремонту, реконструкції автомобільних доріг та пішохідних доріжок м. Жовті Води на 2011-2015 роки».
 5. Про внесення змін до рішення Жовтоводської міської ради від 24.03.2010р. №1192-55/V «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання» Жовтоводської міської ради».
 6. Про внесення змін до рішення Жовтоводської міської ради від 30.02.2013 року №1011-31/VI «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чисте місто» Жовтоводської міської ради» (із змінами).

 

Доповідає: Малоок Олена Іванівна – секретар міської ради

 1. Про матеріальне заохочення голів квартальних комітетів приватного сектору м. Жовті Води.

Доповідає: Крекотень Олена Михайлівна – в.о.начальника УПСЗН

 1. Про  про внесення змін до  „Програми   соціального захисту населення  м. Жовті Води на 2015 – 2019 роки”.

Доповідає: Говор Алла Львівна – начальник відділу радіаційного і соціального захисту, охорони здоров’я населення та екології

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.01.2015р. № 2022-58/VI «Про затвердження плану природоохоронних заходів на 2015 рік міської «Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища міста Жовті Води на 2010-2015 роки».

Доповідає: Полякова Лариса Панасівна – головний архітектор міста

 1. Про затвердження  Положення про  порядок отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Жовті Води.

 

Доповідає: Горбай Вікторія Вікторівна – начальник відділу майнових та земельних відносин Управління житлово-комунального господарства 

 1. Про надання згоди комунальному підприємству «Виробниче житлово-ремонтно-есплуатаційне об’єднання» Жовтоводської міської ради» на передачу в оренду комунального майна.
 2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для подальшого відчуження нерухомого майна.
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у власність.
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд військовослужбовцям, які приймають участь в антитерористичній операції на Сході України.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі  у власність.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі  у власність.
 7. Про надання дозволу на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшим оформленням договору  оренди земельної ділянки.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту, для розміщення тимчасових споруд з послідуючим укладанням договору особистого строкового сервітуту.
 9. Про застосування для юридичних та фізичних осіб коефіцієнту функціонального використання 0,5 для земель, зайнятих поточним будівництвом, до земельного податку та ставки орендної плати у 2016 році.
 10.  Про встановлення ставок земельного податку у 2016 році.
 11.  ( знято)  Про відмову у наданні дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права сервітуту, для розміщення тимчасової споруди по вул. Петровського, в районі магазину АТБ.

Доповідає:   Дрогомарецька Н.А. – директор КП «Комбінат шкільного харчування»

 1. Про надання дозволу на отримання кредиту комунальному підприємству «КШХ».

Доповідає: Сірий Сергій Іванович - голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення міста,  голова комісії

 1.  Звіт « Про роботу комісії  з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення міста» за звітний період.   

Доповідає: Могилівська Ольга Миколаївна – голова фракції «Батьківщина»

 1. Про звернення депутатів Жовтоводської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо негайної індексації зарплат та пенсій в умовах значного підвищення індексу споживчих цін та різкого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги..

Планується ІІ пленарне засідання 63-ї сесії з розгляду питань порядку денного:

Доповідає:  Мелюшко Анатолій Миколайович – перший заступник міського голови

 1.  Про  затвердження  звіту по незалежній оцінці вартості головного корпусу ТЕЦ КП "Жовтоводськтепломережа"(лит.Б), розташованого за адресою: Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Залізнична, 15-15.
 2. Про затвердження  договору оренди головного корпусу ТЕЦ КП "Жовтоводськ  тепломережа" інв. №0025700 та головного корпусу (фінансування) інв. №0025701. 

 

 

Секретар міської ради                                                                                             О.І.МАЛООК

Рубрика: Проекти рішень | Додав: orgviddil (23.06.2015)
Переглядів: 317
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2018