Вт, 22.05.2018, 08:31:04
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі
ЧТО ЗА МАРАЗМ....ХОЛОДНО ЕЩЕ...ПОГОДНЫЕ ...


Неуважаемая Керівник Держпродспоживслужб...

...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 Влада інформує
Головна » Статьи » Влада інформує » Проекти рішень

Проект рішення на 59 сесію

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Будинковий комітет  «Маяковського, 98»

 

        Керуючись   статтями 5,  14, 25  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Законом України «Про органи самоорганізації населення», ст.18 Статуту територіальної громади м. Жовті Води, на підставі заяви ініціативної групи про створення органу самоорганізації населення              «Будинковий комітет «Маяковського, 98» протоколу зборів  мешканців за місцем проживання  по вул. Маяковського, 98  по ініціюванню створення органу самоорганізації населення від 14 грудня 2014  року, Жовтоводська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл на створення органу самоорганізації населення Будинковий комітет «Маяковського, 98».

 

 1. Визначити наступні основні напрями діяльності органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Маяковського, 98»:


2.1.     Створення умов для участі мешканців будинку  в вирішенні питань  

          місцевого значення в межах Конституції та законів України.

 

 1. Задоволення соціальних,  культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг.

 

 1. Затвердити власні повноваження органу самоорганізації населення «Будинковий комітет  «Маяковського, 98»:

 

 1. Сприяти  додержанню Конституції та законів України, реалізації        актів Президента України та органів виконавчої влади , рішень         міської ради та її виконавчих органів, розпоряджень міського голови, рішень прийнятих місцевими референдумами.

 

 1. Вносити  у встановленому  порядку пропозиції до проектів місцевих програм соціально-економічного  та культурного розвитку м. Жовті Води та проектів міських бюджетів.

 

 

 

 1. Організовувати на добровільних засадах участь населення у здійсненні заходів щодо проведення робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані будинку, двору, обладнанні дитячих та спортивних майданчиків.
 2. Організовувати на добровільних  засадах участь населення у здійсненні ремонтів тротуарів, комунальних мереж об’єктів загального користування із дотриманням встановленого законодавством порядку проведення таких робіт.
 3. Здійснювати  контроль за якістю надаваних мешканцям, які проживають у будинку, житлово-комунальних послуг та за якістю проведених у зазначеному будинку ремонтних робіт.
 4. Надавати необхідну допомогу органам пожежного нагляду в здійсненні протипожежних заходів, організовувати  вивчення населенням правил пожежної безпеки, брати участь у здійсненні громадського контролю за додержанням вимог пожежної безпеки.
 5. Сприяти відповідно до законодавства правоохоронним органам у забезпеченні ними охорони громадського порядку.
 6. Спрприяти депутатам міської ради в організації зустрічей з виборцями, прийому громадян і проведенні іншої роботи у виборчих округах.
 7. Інформувати мешканців про діяльність будинкового комітету, організовувати обговорення проектів його рішень з найважливіших питань.

 

 1. Визначити, що орган самоорганізації населення «Будинковий комітет «Маяковського, 98» діє в межах  житлового будинку  №98 по вулиці Маяковського та прибудинкової території і обирається терміном на строк повноважень Жовтоводської міської ради  VІ скликання.

 

 1.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, регуляторної політики, зв’язків з громадськістю та засобами інформації (голова комісії – В.В.Добровольський) та житлово-комунального господарства, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів (голова комісії - М.В.Нестеренко)

 

Міський голова                                                                     В.В.ТАРАСЕНКО

 

м. Жовті Води

« 25 » лютого 2015 р.

              - 59  /  VI

Рубрика: Проекти рішень | Додав: orgviddil (06.02.2015)
Переглядів: 213
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2018