Ср, 21.03.2018, 03:18:43
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі
Неуважаемая Керівник Держпродспоживслужб...

...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 Влада інформує
Головна » Статьи » Влада інформує » Проекти рішень

Проект рішення на 61 сесію

ПРОЕКТ     РІШЕННЯ

 

 

Про  забезпечення прозорості діяльності Жовтоводської міської ради,

її виконавчих органів та комунальних підприємств

 

 

З метою забезпечення прозорості діяльності Жовтоводської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств, а також приведення рішення міської ради у відповідність з нормами чинного законодавства України, враховуючи лист депутата міської ради Чорного Д.С., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити  перелік інформації, що обов’язково розміщується на офіційному Інтернет-порталі територіальної громади міста Жовті Води zhovtivody.dp.ua (Додаток 1).

 

2. За зверненням депутата міської ради, керівника депутатської фракції або депутатської групи неподання інформації для внесення, невнесення, неповне внесення або внесення інформації з порушенням строків передбачених Додадком 1 до рішення "Про  інформацію, що обов’язково розміщується на офіційному Інтернет-порталі територіальної громади міста Жовті Води zhovtivody.dp.ua" є обов’язковою підставою для проведення службового розслідування та притягнення посадових осіб до дисциплінарної відповідальності.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Мелюшко А.М.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                 Тарасенко В.В.

 

Додаток 1
до рішення Жовтоводської міської ради
від __________________________2015р.        

№________________________________

 

Інформація, що обов’язково розміщується на офіційному Інтернет-порталі територіальної громади міста Жовті Води zhovtivody.dp.ua

та посадові особи за це відповідальні

 

1. Інформацією, що обов’язково розміщується на офіційному Інтернет-порталі територіальної громади міста Жовті Води є:

1.1. Рішення міської ради (розміщуються невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів після прийняття).

1.2. Проекти рішень міської ради (розміщуються не пізніше, ніж за 20 робочих днів до розгляду на сесії).

1.3. Зміни, доповнення, додатки, тощо до проектів рішень міської ради (розміщуються невідкладно, але не пізніше, ніж за 5 робочих днів до розгляду на сесії).

1.4. Висновки і рекомендації постійних комісій Жовтоводської міської ради, протоколи їх засідань, а також рішення та звіти про їх діяльність (розміщуються в 20-ти денний термін після засідання у разі надання відповідно оформлених матеріалів розпорядниками інформації до Організаційного відділу Жовтоводської міської ради).

1.5. Висновки і рекомендації тимчасових комісій Жовтоводської міської ради, протоколи їх засідань, а також рішення та звіти про їх діяльність (розміщуються в 20-ти денний термін після засідання у разі надання відповідно оформлених матеріалів розпорядниками інформації до Організаційного відділу Жовтоводської міської ради).

1.6. Проект порядку денного сесій міської ради (розміщується на пізніше ніж за добу до дня сесії).

1.7. Результати голосувань по кожному з питань порядку денного (та поіменно, якщо велось відкрите фіксоване голосування) (розміщуються невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів після сесії).

1.8. Стенограми (аудіозаписи) усіх засідань міської ради та протоколи сесій (розміщуються невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів після сесії).

1.9. Бюджет міста розміщується в окремому розділі (не пізніше п'яти робочих днів після прийняття рішення міською радою про затвердження бюджету).

1.10. Титульні списки по витратам бюджету міста (розміщується не пізніше п'яти робочих днів після прийняття рішення міською радою про затвердження бюджету).

1.11. Програма соціально-економічного розвитку та міські програми (розміщуються невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів після затвердження на сесії міської ради).

1.12. Бюджетні запити головних розпорядників коштів міського бюджету - виконавчих органів Жовтоводської міської ради (розміщуються за 5 днів до розгляду проекту рішення про бюджет міста на сесії міської ради).

1.13. Квартальні та річні фінансові звіти, Звіт про надходження та використання коштів загального фонду, Звіт про надходження та використання інших надходжень спеціального фонду, Звіт про заборгованість за бюджетними коштами виконавчих органів міської ради (розміщуються не пізніше п'яти робочих днів після подання звітів до органів державної казначейської служби України у Дніпропетровській області).

1.14. Звіти, пов’язані із здійсненням відповідно до Закону України "Про співробітництво територіальних громад" співробітництва територіальних громад (розміщуються не пізніше п'яти робочих днів після подання звіту).

1.15. Квартальні та річні звіти про виконання показників бюджету міста та затверджених міською радою програм (розміщуються не пізніше п'яти робочих днів після прийняття рішення міською радою про затвердження звіту про виконання бюджету міста).

1.16. Статут територіальної громади міста Жовті Води (розміщується не пізніше п'яти робочих днів після затвердження або змін).

1.17. Кількісний та персональний склад постійних комісій, депутатських груп та фракцій у міській раді (оновлення інформації не пізніше п'яти робочих днів після проведення сесії за наявністю відповідних протоколів постійних комісій, депутатських груп та фракцій).

1.18. Інформація про структуру виконавчих органів Жовтоводської міської ради (розміщується не пізніше п'яти робочих днів після затвердження або змін).

1.19. Декларації міського голови, секретаря, першого заступника міського голови, заступників міського голови, керівників виконавчих органів та інших посадових осіб Жовтоводської міської ради про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за формою, що визначена законом, що діє на час подання декларації (розміщуються впродовж тридцяти днів з дня їх подання).

1.20. Річний план закупівель на поточний рік по усіх відділах, управліннях Жовтоводської міської ради (розміщується не пізніше п'яти робочих днів після затвердження).

1.21. Річний план закупівель по усіх комунальних підприємствах та закладах (розміщується не пізніше п'яти робочих днів після затвердження).

1.22. Фінансові звіти комунальних підприємств (розміщується не пізніше п'яти робочих днів після подання звіту).

1.23. Інформація про результати планових та позапланових ревізій, перевірок, розслідувань щодо виконавчих органів Жовтоводської міської ради, її комунальних підприємств та закладів, а також суб'єктів господарювання, у статутному (складеному) капіталі яких є частка майна територіальної громади міста Жовті Води (розміщуються не пізніше тридцяти робочих днів після оформлення).

1.24. Автоматизована система «Реєстр об’єктів комунальної власності» з можливістю пошуку за адресою, балансоутримувачем та режимом закріплення майна (оновлення щотижня при будь-яких змінах).

1.25. Мирові угоди, укладені Жовтоводською міською радою, її виконавчими органами або комунальними підприємствами чи закладами починаючи з 2010 року (розміщуються не пізніше п'яти робочих днів після затвердження посадовими особами або судом).

1.26. Інформація про вчинені заходи та відповіді на підтримані на сесії депутатські запити (розміщується не пізніше тридцяти днів з моменту підтримання депутатами депутатського запиту на сесії міської ради).

1.27. Інформація про аварійні споруди м. Жовті Води, які можуть бути небезпечні для мешканців міста з визначенням відповідальних осіб за стан та безпеку для мешканців міста по кожній окремій аварійній споруді (оновлення щотижня при будь-яких змінах).

1.28. Інформація щодо всіх комунальних підприємств Жовтоводської міської ради, а саме по кожному комунальному підприємству (оновлення щотижня при будь-яких змінах):

1.28.1. Адреса та графік роботи;

1.28.2. Основна діяльність (послуги, роботи, товари) у вигляді презентацій, що дають розуміння необхідності для територіальної громади міста Жовті Води існування такого комунального підприємства;

1.28.3. Керівники (прізвище, ім’я та по-батькові, фото, телефон, електронна пошта, місце та час прийому громадян);

1.28.4. Структура з назвою структурних підрозділів;

1.28.5. Особи, які працюють (прізвище, ім’я та по-батькові);

1.28.6. Статут.

1.29. Інформація про укладення договорів на закупівлю послуг, робіт, товарів виконавчими органами Жовтоводської міської ради та комунальними підприємствами Жовтоводської міської ради у вигляді відповідного реєстру з наступною інформацією починаючи з 2012 року і за всі наступні роки:

1.29.1. Номер, дата та назва договору на закупівлю послуг, робіт та товарів;

1.29.2. Найменування постачальника, його код ЄДРПОУ;

1.29.3. Сума договору, строк постачання, предмет договору;

1.29.4. Вид процедури закупівлі;

1.29.5. Примітки про наявність кредиторської заборгованості;

1.29.6. Ім’я, прізвище та по-батькові відповідальної особи, що вносила інформацію;

1.29.7. Дата, на яку реєстр договорів на закупівлю послуг, робот та товарів є актуальним (дати останнього внесення інформації).

1.30. Інформація про комунальні підприємства, які знаходяться в процедурах банкрутства, а саме:

1.30.1. Інформація про номер справи, процедуру банкрутства, ім’я, прізвище та по-батькові арбітражного керуючого та його контактні дані (адреса, телефон);

1.30.2. Інформація щодо переліку нерухомого майна комунального підприємства, що перебуває в нього на балансі, у повному господарському віданні або власності;

1.30.3. Інформація щодо переліку нерухомого майна комунального підприємства, що перебуває в нього на балансі, у повному господарському віданні або власності, що було відчужено протягом процедури банкрутства та його вартість;

1.30.4. План санації, якщо введено процедуру санації та відомості про санатора;

1.30.5. Висновок або рішення про неможливість процедури санації Жовтоводською міською радою щодо комунальних підприємств, які знаходяться у ліквідаційній процедурі банкрутства.

1.31. Інформація про судові процеси за участю Жовтоводської міської ради (назва суду, номер справи, сторони, предмет спору, дата засідання, винесене рішення, інформація про виконання рішення).

 

2. Відповідальність за своєчасніть надання та оновлення інформації визначеними відповідальними особами за розміщення інформації на офіційному Інтернет-порталі територіальної громади міста Жовті Води несуть керівники виконавчих органів міської ради та керівники комунальних підприємств міської ради, які є розпорядниками такої інформації. Контроль та технічне забезпечення внесення інформації на офіційному Інтернет-порталі територіальної громади міста Жовті Води, передбаченої п. 1. даного рішення здійснює Організаційний відділ Жовтоводської міської ради.

 

Міський голова                                                                                                      Тарасенко В.В.

 

 

Рубрика: Проекти рішень | Додав: orgviddil (06.04.2015)
Переглядів: 325
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2018