Нд, 18.03.2018, 09:41:03
Газета "Жовтоводські вісті" та радіо
Facebook Twitter VKontakte Blog RSS
Головна Мій профільРеєстрація ВихідВхід
Ви увійшли як Гость · Група "Гости"Вітаю Вас, Гость · RSS
Меню сайта
остані коментарі
Неуважаемая Керівник Держпродспоживслужб...

...
УЕГГ
...
Block title
Block title
Ми у facebook
Теги
Google
TV-agent
Благодійність
Погода


Цікаві посилання
Все о ТВ и телекоммуникациях
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М. ЖОВТІ ВОДИ
"Ремонт и обслуживание оргтехники"
Пошук
 Влада інформує
Головна » Статьи » Влада інформує » Рішення міської ради

Р І Ш Е Н Н Я Про бюджет міста Жовті Води на 2016 рік

УКРАЇНА

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ЖОВТОВОДСЬКА МІСЬКА РАДА

VIІ СКЛИКАННЯ

(Третя сесія)

 Р І Ш Е Н Н Я

Про бюджет міста Жовті Води на 2016  рік                                 

Відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним та Податковим кодексами України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний бюджет України на 2016 рік», рішенням обласної ради від 04.12.2015р. №705-35/VI «Про обласний бюджет на 2016 рік», міська рада

 ВИРІШИЛА :

1.  Визначити на 2016 рік:

- доходи бюджету міста у сумі 311 894,466 тис.грн., в тому числі доходи загального фонду бюджету міста 307 073,385 тис.грн., доходи спеціального фонду бюджету міста 4 821,081 тис.грн., у тому числі бюджет розвитку 350,0  тис.грн. згідно з додатком №1 цього рішення;

                - видатки бюджету міста у сумі 311 894,466 тис.грн., в тому числі видатки загального фонду бюджету міста  301945,815 тис.грн., видатки спеціального фонду бюджету міста 9948,651 тис.грн.;

            - профіцит загального фонду бюджету міста у сумі  5 127,570 тис.грн. згідно з додатком №5 до цього рішення;

            - дефіцит спеціального фонду бюджету міста у сумі  5 127, 570 тис.грн. згідно з додатком №5 до цього рішення.

              2. Затвердити загальний обсяг видатків за тимчасовою класифікацією видатків і кредитування місцевих бюджетів, бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету міста на 2016 рік у розрізі тимчасової класифікації видатків і кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 301945,815 тис.грн. та спеціальному фонду  9948,651 тис.грн. згідно з додатками №2 та  №3 до цього рішення.

                3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів бюджету міста у сумі 900,0 тис.грн.

4. Затвердити на 2016 рік обсяги міжбюджетні трансферти згідно з додатком №4 до цього рішення.

5. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256 „Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету” визначити відповідальним за підготовку пропозицій щодо фінансування державних програм соціального захисту населення, здійснення фінансового контролю за ефективністю витрачання коштів субвенцій з державного бюджету за зазначеними програмами:

            - управління праці та соціального захисту населення, як головного розпорядника коштів по фінансуванню державних соціальних програм за рахунок субвенцій з Державного бюджету;

            -  виконавчий комітет, управління праці та соціального захисту населення, відділ освіти, управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунальної власності та регулювання земельних відносин Жовтоводської міської ради,  як головних розпорядників коштів по субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Жовті Води на виконання заходів Програми щодо радіаційного та соціального захисту населення міста  Жовті Води.

Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради при затвердженні  бюджету міста забезпечити пропорційний розподіл видатків на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які фінансуються за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, між видами послуг.

Фінансовому управлінню міської ради протягом 2016 року фінансування державних програм соціального захисту населення проводити з урахуванням вимог статей 89 та 102 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256 „ Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету ” (з урахуванням внесених змін) та забезпечити контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів.

6. Надати право міському голові :

            6.1. З метою забезпечення своєчасного використання коштів, які надходять до бюджету міста у вигляді додаткових дотацій та субвенцій з інших бюджетів, у тому числі з Державного бюджету України, і мають суто цільовий характер, та за умови внесення змін (збільшення або зменшення) до обсягів трансфертів з Державного бюджету України та з обласного бюджетів, які надходять до бюджету міста відповідно  до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” та до рішення обласної ради “Про обласний бюджет на 2016 рік”,  ураховуючи періодичність проведення сесій міської ради, своїми розпорядженнями збільшувати  (зменшувати) дохідну та видаткову частини бюджету міста на суми уточнення обсягів трансфертів з державного  та інших бюджетів і затверджувати розподіл уточнених обсягів коштів між головними розпорядниками цих коштів, з подальшим затвердженням їх на сесії міської ради.

           6.2. На підставі пропозицій заступників міського голови за напрямами роботи та за погодженням з профільними депутатськими комісіями протягом бюджетного року здійснювати своїми розпорядженнями, з подальшим затвердженням їх на сесіях міської ради, перерозподіл видатків за кодами тимчасової класифікації видатків та кредитування бюджету міста та обсягами міжбюджетних трансфертів у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів у відповідній галузі видатків за загальним та спеціальним фондами бюджету міста  з внесенням відповідних змін до додатків рішення міської ради та переліку об’єктів, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку.

7. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, доручити фінансовому управлінню міської ради вносити зміни до цього рішення, погоджені з постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету,  фінансів, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів до річного та помісячного бюджетних розписів міського бюджету в порядку, визначеному чинним законодавством:

якщо після прийняття рішення про міський бюджет відповідальність за виконання функцій або надання послуг, на які затверджено бюджетне призначення, у тому числі за видатками бюджету розвитку, передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів іншому головному розпоряднику бюджетних коштів;

за джерелами доходів і напрямами видатків головних розпорядників коштів міського бюджету за кодами тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 „Про бюджетну класифікацію ” (зі змінами).

Забезпечити подальше затвердження цих змін на сесіях міської ради.

8. Затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком №6 до цього рішення.

9. Установити обсяг резервного фонду бюджету міста на 2016 рік у сумі
200,0 тис.грн.

10. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду бюджету міста на 2016 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

11. Затвердити у складі видатків бюджету міста кошти на реалізацію місцевих галузевих програм на загальну суму 16944,641 тис.грн. (додаток № 7).

12. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню Жовтоводської міської ради отримувати у  порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету міста, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які в обов’язковому порядку покриваються Державним казначейством України в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

13. Установити, що у загальному фонді бюджету міста на 2016 рік:

До доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

14. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету міста на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.

15. Установити, що джерелом формування спеціального фонду бюджету міста на 2016 рік у частині фінансування є кошти, які передаються з загального фонду бюджету міста.          

16. Керівникам бюджетних установ - головним розпорядникам бюджетних коштів:

16.1. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях і відповідно до встановлених асигнувань.

16.2. Взяти під особистий контроль реалізацію заходів з енергозбереження у бюджетній сфері, забезпечити повне оснащення бюджетних установ сучасними приладами обліку газу, води, теплової та електричної енергії.

16.3. Забезпечити організацію ефективної системи внутрішнього фінансового контролю при підготовці кошторисів, планів асигнувань та штатних розписів на 2016 рік відповідно до нормативно-правових актів та встановити жорсткий режим економії та контролю за використання бюджетних коштів.

17. Рекомендувати Жовтоводському відділенню Верхньодніпровської об’єднаної Державної податкової інспекції:

17.1. Забезпечити надходження податків і зборів до бюджету міста у обсягах затверджених на 2016 рік.

17.2. Забезпечити зменшення податкового боргу зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), які зараховуються до дохідної частини бюджету міста, що утворився станом на 1 січня 2016 року.

            18. Заступникам міського голови за напрямами роботи :

            18.1. Здійснити  детальний  аналіз результатів діяльності підприємств, закладів і установ, що належать до власності територіальної громади міста, за 2015 рік.

            18.2. Опрацювати фінансові плани на 2016 рік підприємств, що належать до власності територіальної громади міста, та розробити план заходів із підвищення рівня їх прибутковості, надати їх на розгляд і затвердження виконавчим комітетом міської ради.

            18.3. З метою підвищення ефективності управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста вжити організаційних заходів, спрямованих на забезпечення прибуткової діяльності підприємств комунальної власності, які здійснюють господарську діяльність, погашення ними недоїмки, яка утворилася станом на 1 січня 2016 року, та збільшення надходжень від орендної плати за користування іншим майном, що знаходиться у комунальній власності. 

            18.4. З метою збільшення надходжень до бюджету міста приймати обґрунтовані рішення міської ради щодо надання суб’єктам господарювання пільг зі сплати податків, зборів, що зараховуються до бюджету міста.

           18.5. Вжити заходів щодо ліквідації податкового боргу за платежами до бюджету та заборгованості із заробітної плати і до Пенсійного фонду України.          

19. Управлінню житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунальної власності та регулювання земельних відносин Жовтоводської міської ради:

19.1. З метою недопущення втрат доходів бюджету міста завершити перегляд договорів оренди землі.

19.2. З метою формування бюджету розвитку міста при укладанні договорів купівлі-продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення утримуватися від надання розстрочки з оплати.

                   20. Відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України надати право керівникові фінансового управління міської ради за погодженням з постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів  бюджету міста  на депозитах  у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

            21. Визначити, що затвердження й виконання бюджету міста у 2016 році здійснюється за тимчасовою класифікацією видатків і кредитування.

            22.  Додатки № 1-7  цього рішення є його невід’ємною частиною.

            23. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів.

Міський голова                                        В.В. АБРАМОВ  м. Жовті Води

 

 “ 30 ”  грудня   2015 р.

 

 № 89-3(III)/VII

Додатки 1-7

Рубрика: Рішення міської ради | Додав: zhvisti (06.01.2016)
Переглядів: 341
Усього коментарів: 0
avatar
Copyright MyCorp © 2018